Podstawy zakładów sportowych

Zakłady bukmacherskie z roku na rok stają się co raz bardziej popularne wśród kibiców sportowych. Obstawiając mecze możemy liczyć na jeszcze większe emocje, a ewentualna wygrana zakładu sprawia, że czujemy radość i satysfakcje. Zabawa polega nie tylko na typowaniu końcowego wyniku spotkania, ale także mamy możliwość obstawiania różnego rodzaju zdarzeń podczas meczów. Na polskim rynku bukmacherów możemy znaleźć wiele ciekawych ofert, które zachęcają nas do skorzystania z usług oferując różne kody bonusowe i promocje.

Bukmacherzy w Polsce

W Polsce możemy znaleźć takie firmy bukmacherskie jak: STS, LV BET, Fortuna, PZBuk, Totolotek, eToto, forBET, TotalBet oraz Milenium. Każdy z bukmacherów przygotował dla swoich klientów różnego rodzaju promocje i kody bonusowe, które przyciągają nowych klientów. Firmy bukmacherskie z roku na rok starają się uatrakcyjnić swoją ofertę bonusową, aby była jeszcze bardziej zachęcająca niż u konkurencyjnych firm. Wybierając bukmachera powinniśmy w pierwszej kolejności zorientować się czy firma posiada polską licencje Ministerstwa Finansów, ponieważ grając u nielegalnych bukmacherów grozi nam kara pieniężna.

Promocje u bukmacherów

wygrane bukmacherRóżnego rodzaju promocje, bonusy i oferty specjalne zachęcają nowych graczy do założenia konta i skorzystania z usług bukmacherskich. Bez wątpienia najlepszą ofertę promocyjną posiada Totolotek oraz LV BET. Ten pierwszy oferuje nam darmowe 25 złotych bez wpłacania depozytu oraz 1120 złotych bonusu od wpłaty. Totolotek wprowadza również promocje, w której możemy obstawiać zakłady bez 14% podatku. LV BET również posiada atrakcyjną ofertę w postaci darmowych 30 złotych bez depozytu i nawet do 1500 złotych bonusu od wpłaty. Warto wspomnieć również o ofercie bukmachera forBET, który przygotował bonus w postaci darmowych 10 złotych bez depozytu oraz 1300 złotych od wpłaty. Oferta ostatniego bukmachera jest nieco mniej atrakcyjna niż u poprzedników, lecz forBET nadrabia wysokimi kursami na różnego rodzaju dyscypliny sportowe. Darmowe środki na zakłady zachęcają, by spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich.

Usługi, które oferują bukmacherzy są bardzo atrakcyjne. Mamy możliwość obstawienia nie tylko wyniku spotkania, ale także wytypowania najbardziej szczegółowych elementów gry. Idealnym przykładem jest piłka nożna, w której możemy wytypować ilość bramek, kartek, rzutów rożnych, fauli i wiele więcej. Mamy możliwość obstawienia wyniku spotkania do określonej minuty meczu, a nawet ilość goli zdobytych przez określonego piłkarza.

Jakie dyscypliny można obstawiać?

stare boiskaNajpopularniejsze dyscypliny sportowe, które są popularne wśród typerów to bez wątpienia piłka nożna, tenis, hokej na lodzie, koszykówka, siatkówki oraz piłka ręczna. Bukmacherzy starają się dotrzeć także do fanów mniej popularnych sportów takich jak krykiet, lotki, rugby, snooker czy chociażby tenis stołowy. Co raz częściej w ofertach bukmacherskich możemy znaleźć wirtualne sporty oraz kasyna online, które cieszy się dużą popularnością. Doskonałym przykładem jest STS, gdzie możemy obstawić wirtualne mecze piłkarskie, wyścigi koni czy psów.

Każda oferta u bukmachera jest bardzo zróżnicowana. Jeśli zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług bukmacherskich powinniśmy w pierwszej kolejności przejrzeć co oferuje nam konkretny bukmacher, by spełnić nasze oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *